Σας ενημερώνουμε ότι την προσεχή Κυριακή 18 Ιουνίου 2023, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας Μεσογαίας και Λαυρεωτικής κ.κ. Νικόλαος θα ιερουργήσει στον Ιερό Ναό Αγίου Αποστόλου Ανδρέου Λαυρίου.
Εκ της γραμματείας του Ιερού Ναού
![](http://www.agiosandreaslavriou.com/wp-content/uploads/2023/06/347407596_10228435784617827_1786546700757602256_n.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι την προσεχή Κυριακή 18 Ιουνίου 2023, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας Μεσογαίας και Λαυρεωτικής κ.κ. Νικόλαος θα ιερουργήσει στον Ιερό Ναό Αγίου Αποστόλου Ανδρέου Λαυρίου.
Εκ της γραμματείας του Ιερού Ναού